Volejte 724888288

Snížíme Vaše náklady

Regenerace

Regenerace aktivního uhlí

Hlavní činnost na kterou se naše společnost zaměřuje je provádění regenerace aktivního uhlí ze sorpčních filtrů, tj. provádíme odstranění kontaminantu (těkavých organických látek) z použité náplně.  Zdroj Volně sypané uhlí nebo v patronách.

Regeneraci aktivního uhlí ze sorpčních filtrů provádíme pomocí vylepšené metody termické desorpce na vlastním zařízení, které bylo v minulých letech vyvinuto v Ústavu chemických procesů Akademie věd ČR v Suchdole a námi dále vylepšeno a upraveno k praktickému provozu. Více tecnických informací získáte zde.

Reaktivaci aktivního uhlí

Zajišťujeme u našeho partnera.

Přeprava ADR - nebezpečných věcí

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit vlastními prostředky jak přepravu materiálu a hotových výrobků, tak přepravu nebezpečných věcí v souladu se zákonnými požadavky a předpisy. V případě zájmu o další informace o této činnosti nás neváhejte kontaktovat.

Další činnosti

Destylace perchlorethylenu

Recyklovaný Plast

Mobiliář- recyklovaný plast

Výroba, montáž a renovace městského mobiliáře z recyklovaného plastu.

Dodávané výrobky mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům. Nehnijí, nejsou nasákavé, jsou barevně stálé, mají lehce čistitelný povrch a nevyžadují proto žádnou údržbu. Velmi dobře odolávají vandalům. Plastový mobiliář najde své uplatnění v městské zástavbě (parky,hřiště) a také v přírodě (cyklostezky, turistická místa, dětské tábory, horské chaty, lyžařské areály). Bližší informace o výrobcích a popis je uveden zde.

Plastové polotovary

Prodej polotovarů společnosti Transform a.s.

Mletí Plastů

Výroba PET flakes, drtiny